Gelinlik

Botox Leke Tedavisi , Botox Resimleri , Books yaptırma , Botox hakkındaki görüşler , Hydropeel , Lazer Epilasyon , Dolgu Maddeleri , Botox , Cilt Soyma , Dövme Sildirme ,  Çene Cerrahisi , Çene Estetiği , Çene Eklemi Sorunları , Gülüş Dizaynı Vajinal Estetik , Vajina Daraltma , Himenoplasti , Erkeklerde Meme Kulak Estetiği , Göz Kapağı Estetiği , Yüz Germe , Boyun Germe , Kaş Kaldırma , Bacak İçi Germe , Karın Germe , Popo Kaldırma , Kol Germe , Yağ Aldırma , Jilet İzi Giderme ,  Labiaplasti , Pubis Kaldırma Burun Tasarımı , Estetik Resimleri , etiler , nişantaşı
 

   Botox Leke Tedavisi , Botox Resimleri , Books yaptırma , Botox hakkındaki görüşler , Hydropeel , Lazer Epilasyon , Dolgu Maddeleri , Botox , Cilt Soyma , Dövme Sildirme ,  Çene Cerrahisi , Çene Estetiği , Çene Eklemi Sorunları , Gülüş Dizaynı Vajinal Estetik , Vajina Daraltma , Himenoplasti , Erkeklerde Meme Kulak Estetiği , Göz Kapağı Estetiği , Yüz Germe , Boyun Germe , Kaş Kaldırma , Bacak İçi Germe , Karın Germe , Popo Kaldırma , Kol Germe , Yağ Aldırma , Jilet İzi Giderme ,  Labiaplasti , Pubis Kaldırma Burun Tasarımı , Estetik Resimleri , etiler , nişantaşı Ana Sayfam Yap     Botox Favorilerime Ekle      botoks Bu Sitede Reklam ver   

 

    GELİNLİKLER         ABİYELER        NİŞANLIKLAR      GECE KIYAFETLERİ      DAMATLIKLAR       SMOKİNLER      KINA KIYAFETLERİ       GELİN TACI      DUVAK      GELİN BUKETİ 

EVLİLİK ALIŞVERİŞİ
GELİNLİKÇİLER
GELİN ARABASI
DAVETİYELER
NİKAH ŞEKERİ
ALYANS
DÜĞÜN ORGANİZASYON
GELİN SAÇI
SES - IŞIK - DJ
DÜĞÜN MEKANI
GELİN AYAKKABISI
MÜZİK ORGANİZASYONU
GELİN İÇ GİYİM
GÜMÜŞ VE AKSESUAR
DÜĞÜN YEMEĞİ
DÜĞÜN PASTASI
DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI
KOZMETİK
GÜZELLİK SALONLARI
KUYUMCULAR
EMLAKÇILAR
ÇİÇEKÇİLER
BEYAZ EŞYA
EV ELEKTRONİĞİ
EV TEKSTİLİ
KÜÇÜK EV ALETLERİ
PERDE
HALI
MOBİLYA
MUTFAK BANYO
KINA GECESİ
EVDEN EVE NAKLİYAT
BALAYI TATİLİ
OTELLER

TOPTAN SATIŞLAR

TOPTAN GELİNLİK
TOPTAN SMOKİN
TOPTAN KUMAŞ

KATEGORİLER

GELİNLİK KİRALAMA
ÇOCUK GELİNLİKLERİ
ÇOCUK SMOKİNLERİ
PERUK - POSTİŞ
ÖRGÜ - DANTEL
İŞ ELBİSELERİ
BİZ KİMİZ
HAKKIMIZDA
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
WEB TASARIM
GEREKLİ BİLGİLER
TÜRKİYE MODA EVLERİ
YURT DIŞI MODA EVLERİ
NİKAH DAİRELERİ
OTOBÜS FİRMALARI
DENİZYOLLARI
HAVAYOLU FİRMALARI
ARABA KİRALAMA
TEKNE KİRALAMA
TURİZM ACENTALARI
FOTOĞRAF STÜDYOLARI
GİYİM MAĞAZALARI
CAFE & BARLAR
ŞİİRLER
AŞK ŞİİRLERİ
AYRILIK ŞİİRLERİ
SEVGİ SÖZLERİ
DAVETİYE SÖZLERİ
İLANLAR
FORUM
EVLİLİK İLANLARI
SOHBET ODASINA GİR
OYUNLAR
 ESTETİK
MEME BÜYÜTME
BOTOX
KAŞ KALDIRMA
LAZER EPİLASYON
BURUN ESTETİĞİ
LİPOSUCTİON
BÖLGESEL ZAYIFLAMA
PENİS BÜYÜTME
SAÇ EKİMİ
ASTROLOJİ
RÜYA TABİRLERİ
BURÇLAR
 

Botox


Botokstan şu ya da bu nedenle uzak duran kadınların kırışıklıklarla savaştaki yeni silahı botoks etkili olduğu söylenen kremler. Son zamanlarda oldukça rağbet gören bu yeni nesil kremler botoksun yerini alabilir mi? Kullananlara ve uzmanlara sorduk işte verdikleri cevaplar…
 

Yaşlanma belirtisi kırışıklıklarından kurtulmak isteyen her kadının en azından aklından geçirdiği bir uygulama botox. Zor bir iş de değil. Birkaç ayda küçük iğnelerle yüzünüze az miktarda botilinium toksini enjekte ediliyor. Klinikten, daha genç bir yüzle çıkıp günlük hayatınıza devam ediyorsunuz. Ama gelin de durumu iğneden korkanlara anlatın. Etrafta gördüğümüz başarısız botox uygulamaları yüzünden ifadesini ve mimiklerini kaybetmiş yüzler de cabası. Son yıllarda piyasaya çıkan ve botox etkili olarak lanse edilen kremler enjeksiyondan kaçınanlar için iyi bir alternatif oluşturuyor belki de.Botox etkili kremler ilk anda akla geldiği gibi botilinium toksini içermiyorlar. Ama içeriklerinde bulunan maddelerin, yüz kaslarının çalışmasını yavaşlatarak az da olsa botox etkisi gösterdiği söyleniyor. Böylece cilt gevşettiği ve mimik kırışıklıklarını açtığı, yenilerinin oluşmasını da engellemeye yardımcı olduğu belirtiliyor.
 

 

Bu kremlerin gerçekten de botoxu yerinden edecek güce sahip olup olmadıkları tartışılıyor. Botox taraftarları, kremlerin hiçbir şekilde enjeksiyon kadar etkili olmayacağını söylüyorlar. Onlara göre etkisini hemen gösteren botox enjeksiyonuyla, en erken birkaç hafta içinde etkisini gösterdiği belirtilen kremleri aynı kefeye koymak zor. Kremleri savunanların da böyle bir iddiası yok zaten. Ama enjeksiyonla kıyaslandığında maliyetinin daha düşük, uygulamasının daha kolay, risksiz ve ağrısız olması, botox etkili oldu söylenen kremlerin özellikle kırışıklıkların oluşmasını engellemek için giderek daha çok tercih edilmesini sağlıyor.
Bu kremlerden biri olan StriVectin SD, aslında 2003 yılında çatlak onarıcı olarak piyasaya sunulmuş. Kırışıklık gidermeye yardımcı olduğu, sonradan kremi yüzlerinde deneyen tüketiciler tarafından keşfedilmiş. StriVectin SD Uluslararası Eğitim Jana Watkins, kremin içeriğindeki striadil maddesinin kolojen yapıyı güçlendirerek kırışıklıkların iyileşmesine yardımcı olduğunu söylüyor.
Botoks fiyatları Anahtar Kelimeler : Botox Leke Tedavisi ve Botox Resimleri insanlar arasında Botoks yaptırma saçmalığı Botox hakkındaki görüşler ile yayılmıştır. Hydropeel denilen Dolgu Maddeleri ile Botox yükü Cilt Soyma işlemleri ile Dövme Sildirme yapan Çene Cerrahisi nedense Çene Estetiği alırsa Çene Eklemi Sorunları isimler Gülüş Dizaynı Vajinal Estetik kimbilir. Vajina Daraltma yapan Himenoplasti doktorları Erkeklerde Meme Kulak Estetiği gibi Göz Kapağı Estetiği operasyonu Yüz Germe den tutun Boyun Germe , Kaş Kaldırma , Bacak İçi Germe gibi Karın Germe bile ameliyat Popo Kaldırma olayı Kol Germe den daha saçmadır. Yağ Aldırma kadınlar Jilet İzi Giderme gibi Labiaplasti olayları kullanır. Pubis Kaldırma Burun Tasarımı yapan doktorlar Estetik Resimleri göstererek etiler , nişantaşı bölgesinde olur.Botoks fiyatları oldukça ucuzdur.Kremin etkileri hakkında bilgi veren Watkins, Kozmetik iyi bir yardımcı ve destek olarak görülmeli diyor ekliyor: Her ne kadar kremin klinik deneyleri, kullanıcı deneklerin çoğunda istenilen sonucun elde edildiğini gösterse de kullanıcıların deneyimleri kişilere göre değişiklik gösteriyor. Bu krem, bir mucize değil. Ama kırışıklıklarınızla savaşmada güçlü bir silah.İki peptit içeriyor.

Botox etkili olduğu söylenen ürünlerden Wrinkle Relax için DDF'in Türkiye distribütörü Rosspharma Ürün Müdürü Selahattin Erceylan'dan bilgi aldık. Erceylan, Dünya pazarında hiçbir ürün, etkileri açısından botoxun yerini tutamaz diyor ve ekliyor: Ama bu tarz ürünlerde botoxun birçok olumlu etkisi var. Çoğu botox etkili ürün gibi bizim ürünümüz de iki tane peptit içeriyor. Bunlardan biri olan Argireline'in amacı kas çalışmasını yavaşlatarak varolan çizgilerin derinleşmesini engellemek. Matrixyl denilen başka bir peptit ise hızlı bir hücre üretimi sağlayarak yaşlanma etkilerini onarmaya yardımcı oluyor. Temel amaç da bu zaten. Erceylan, hiçbir zaman botox alternatifi olduklarını iddia etmediklerini, hatta ürünü botox yapmış kişilere, enjeksiyonun etkisini daha da artırmak üzere önerdiklerini de ekliyor.

Bu ürünlerin ilaç değil, kozmetik ürünü olduğunun unutulmaması gerektiğini söyleyen Küçükoğlu: Kaslara etki etmemesi iyi. Botox doğru uygulanmadığında deride aşırı gerginlik, mimiklerde ve ifadede değişim gibi sorunlara yol açabiliyor çünkü diyor. Prof. Küçükoğlu'na merak edip, 3 peptitle aynı anda 3 etki yarattığı söylenen krem hakkında da sorularımızı yönelttik.
Cevap: Bu kremler biz botox'uz demiyorlar. Ama yapılan çalışmalar, bu kremin kullanımı sonucunda kazayağı dediğimiz kırışıklıkların açılmasına, deride bir esneklik meydana gelmesine yardımcı olduğunu gösteriyor. İkincisi, botox yüzün üst tarafında yapılıyor, krem ise tüm yüze uygulanıyor. Burada bir çalışma yapmış değiliz, ama uygulamalara göre boyun kırışıklıklarında azalma sağlamaya yardımcı oluyor.
Kısacası uzmanlar, ne olursa olsun kremlerle botoksun aynı kefeye konmaması gerektiği konusunda hemfikir. Peptitler içeren ve botoks etkili olduğu söylenen ürünlerin piyasaya çıkması kırışıklıklarını iğnesiz, ağrısız ve risksiz şekilde minimuma indirmek isteyenler için güzel bir haber olsa da, onlardan botoks gibi bir etki beklemek çok zor görünüyor. En azından şimdilik.

Kremin yalnızca kaz ayağı denilen göz çevresi bölgesinde, alında, kaşların arasında bir de ağız kenarlarında kullanımını öneriyor Erceylan. Çünkü özellikle mimik kırışıklıkları üzerinde etkili olduğunu vurguluyor. Bir diğer krem ise geçtiğimiz günlerde Türkiye'de piyasaya çıkan OHT Peptite 3. Kremde 3 farklı peptitin biraraya getirildiği ve dolayısıyla 3 farklı etkiye sahip olduğu vurgulanıyor. Kremin içerdiği. Acetil Hexapeptide'in kasların kasılmasını yavaşlatarak cildi gevşettiği, Palmitoil Tetrapeptide in yaşlanma belirtilerinden sorumlu olan enzimlerin salınımını kontrol etmeye yardımcı olduğu, Palmitoil Pentapeptide'in ise hücrelerde hareketlenme sağlayarak cilt altında destek bir doku oluşturmaya yardımcı olduğu vurgulanıyor. Yani 3 peptide içerdiği için 3 etkili krem olarak sunuluyor.
Hepsinin yeri ayrı
Kremlerin işlevi ile ilgili sorularımızı İstanbul Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Refike Küçükoğluna yönelttik. Prof. Küçükoğlu: Botox kullanılabilir bir üründür. Bu kremler çıktı diye botox kullanılmayacak demiyoruz. Hepsinin yeri ayrı. İki grubu kapıştırmamak lazım derken kremlerin enjeksiyon kadar etkili olmayacağı yönündeki genel görüşe katılmadığını da belirtiyor. Bizim bir sürü hastalığımız var, tedavileri de içinde ilaç bulunan kremlerle yapıyoruz. Yani kremler emilip tedavi yapabiliyorlar. Bu şekilde egzama ve mantarları iyileştiriyoruz. Etken maddesi neyse, o krem o vazifeyi yapar.
 

 

 

 ANASAYFA'YA DÖN


Evliilk İlanları
 

EVLİLİK HAKKINDA

GELİNLİK SEÇİMİ
DAMATLIK SEÇİMİ
ÖZEL DİKİM (TERZİLER)
BOHÇA  HAZIRLAMA
SÖZ BOHÇASI
NİŞAN BOHÇASI
ÇEYİZ HAZIRLAMA
EVLİLİK VE SAĞLIK
İLK GECE KORKUSU
EVLİLİKTE CİNSELLİK
ERKEĞİN GÖREVLERİ
KADININ HASSASİYETİ
KIZLIK ZARI
KÜRTAJ
İSLAMDA EVLİLİK
EVLİLİK ÖNCESİ DİYET
CİLT BAKIMI
HAMİLE KALMA
HAMİLELİK DÖNEMİ
KISIRLIK TEDAVİSİ
DİYET LİSTESİ
DANIŞMANLIK
EVLİLİK DANIŞMANI
EVLENMEDEN ÖNCE
EVLİLİK ŞARTMI
EVLİLİK KORKUSU
SİZCE EŞ NE DEMEK ?
MANTIKMI & DUYGUSAL MI ?
ERKEĞİNİ TANI
ACELE ETMEYİN !!!
EVLİLİKTE YAŞANANLAR
İLK 3 YIL DİKKAT EDİN
EVLİLİĞİNİZİ GÜZELLEŞTİRİN
ERKEKLER NE İSTER ?
AİLE İÇİ PROBLEMLER
EVLİLİK SORUNLARI
İKİNCİ BAHAR
ALDATILMA
NASIL ANLARSINIZ ?
İHANETİN SEBEPLERİ
İLİŞKİNİZİ KURTARIN
KADINLARDA ALDATIR
GÜZELLİK VE MAKYAJ
SELÜLİT SORUNU
KUSURSUZ BACAKLAR
SAÇ BAKIMI
CİLT BAKIMI
MAKYAJ SIRLARI
NİKAH İŞLEMLERİ
NİKAH İŞLEMLERİ
GEREKLİ EVRAKLAR
KARAR ANI
ARKADAŞLIK TEKLİFİ
EVLENME TEKLİFİ
GÜNLÜK FALINIZ
TARİFLER
YEMEK TARİFLERİ
TATLI TARİFLERİ
PASTA TARİFLERİ
POĞAÇA TARİFLERİ
BÖREK TARİFLERİ
KREDİLER
İHTİYAÇ KREDİSİ
EVLİLİK KREDİSİ
TAŞIT KREDİSİ
KONUT KREDİSİ
 

       Web tasarım

Botox Leke Tedavisi  fiyatları Botox Resimleri , Books yaptırma , Botox hakkındaki görüşler , Hydropeel , Lazer Epilasyon , Dolgu Maddeleri , Botox , Cilt Soyma , Dövme Sildirme ,  Çene Cerrahisi , Çene Estetiği , Çene Eklemi Sorunları , Gülüş Dizaynı Vajinal Estetik , Vajina Daraltma , Himenoplasti , Erkeklerde Meme Kulak Estetiği , Göz Kapağı Estetiği , Yüz Germe , Boyun Germe , Kaş Kaldırma , Bacak İçi Germe , Karın Germe , Popo Kaldırma , Kol Germe , Yağ Aldırma , Jilet İzi Giderme ,  Labiaplasti , Pubis Kaldırma Burun Tasarımı , Estetik Resimleri , etiler , nişantaşı